Romjuls BGP
Stavanger Sjakklubb, Tjensvoll 28 desember 2004


Gruppe A (f. 1995 og senere) Endelig resultatliste

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Holger K. Thordal Stangeland +WO +7 +4 +3 =2 +5 

5.5

16.5 16.5

14.00

2

Fredrik B. Jacobsen Buskerud +8 =3 +5 +4 =1 +7 

5.0

17.0 18.0

13.50

3

Ole Vignisson Åse Stavanger +7 =2 +9 -1 +4 -6 

3.5

18.5 19.5

8.50

4

Vegard Kanages Anda Stavanger +6 +5 -1 -2 -3 +8 

3.0

20.0 21.0

7.00

5

Andreas Kanages Anda Stavanger +9 -4 -2 +8 +6 -1 

3.0

17.5 18.5

5.00

6

Ole F. Stangeland Sandved -4 +WO -8 +7 -5 +3 

3.0

12.5 12.5

5.50

7

Oda Tjetland Sandved -3 -1 +WO -6 +8 -2 

2.0

18.0 18.0

1.00

8

Lars K. Wiggen Stavanger -2 -9 +6 -5 -7 -4 

1.0

16.0 17.0

3.00

9

Daniel F. Larsen Stavanger -5 +8 -3 -- -- -- 

1.0

7.5 7.5

1.00

Hvite partier står med fet skrift.

Gruppe B (f. 1993/4) Endelig resultatliste

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Kjartan Aa. Fintland Randaberg +13 +12 +04 +09 +03 -02 

5.0

17.0 18.0

13.50

2

Lars Erik Ånestad Lye -03 +14 +11 =05 +07 +01 

4.5

18.5 18.5

12.50

3

Benoni Frøland Sandnes +02 =09 +07 +04 -01 =05 

4.0

20.5 23.0

14.75

4

Inge Larsen Stavanger +08 +06 -01 -03 +12 +10 

4.0

18.5 20.5

11.50

5

Øyvind Stangeland Figgjo -07 +13 +12 =02 +09 =03 

4.0

16.0 17.0

9.75

6

Simon Barane Lye +10 -04 -09 +12 +11 +07 

4.0

14.5 16.5

10.00

7

Tormund Blikra Vea Stavanger +05 +08 -03 +10 -02 -06 

3.0

19.5 22.0

9.50

8

Magnus Steffensen Stavanger -04 -07 -10 +14 +13 +09 

3.0

13.0 13.0

3.50

9

Robin Kifle Stavanger +11 =03 +06 -01 -05 -08 

2.5

20.0 22.5

8.50

10

Tore Østebø Løvik Stavanger -06 =11 +08 -07 +14 -04 

2.5

16.5 16.5

4.25

11

Magnus Aartun Stavanger -09 =10 -02 +13 -06 +14 

2.5

14.5 14.5

2.25

12

Fredrik Hatletvedt Frøyland +14 -01 -05 -06 -04 +13 

2.0

18.0 18.0

1.00

13

Torbjørn Berger Stangeland -01 -05 +14 -11 -08 -12 

1.0

16.5 16.5

0.00

14

Hans Magne Jaatun Randaberg -12 -02 -13 -08 -10 -11 

0.0

14.5 15.5

0.00

Hvite partier står med fet skrift

Gruppe C (kl.C 1991/2, kl.D 1988/90, kl.E 1987 og tidl.) - Endelig resultatliste

Pl. Navn Kl. Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

14.Lasse Østebø Løvik C Stavanger +13 =05 +17 +01 +03 +12 

5.5

20.0 22.5

21.25

2

3.Sondre Waage Tofte C Stavanger +04 +12 +01 +05 -14 +16 

5.0

19.0 21.5

16.00

3

17.Kristoffer Madland C Ålgård +18 +16 -14 -10 +07 +09 

4.0

19.5 22.0

12.50

1

16.Espen Haugstad D Lye +15 -17 +18 +07 +10 -03 

4.0

18.5 20.5

11.50

2

12.Aina Marie Svendsen D Stavanger +11 -03 +15 +09 +05 -14 

4.0

18.5 20.5

10.00

1

10.Håkon Strand E Stavanger +09 -01 +13 +17 -16 +05 

4.0

18.0 20.5

13.50

4

13.Jon Kristian Haarr C Ålgård -14 +04 -10 +08 +15 +06 

4.0

17.5 19.5

10.00

3

1.Bror J. Larsen D Stavanger +02 +10 -03 -14 -06 +04 

3.0

20.0 22.0

8.50

5

9.Marius Lode C Stavanger -10 +08 +02 -12 +18 -17 

3.0

17.5 19.5

7.50

2

18.Joar Pettersen E Stavanger -17 +WO -16 +11 -09 +02 

3.0

15.5 15.5

4.50

4

6.Atle Larsen D Stavanger -05 -15 +WO +19 +01 -13 

3.0

12.5 12.5

4.00

3

5.Aiden Brown E Stavanger +06 =14 +07 -03 -12 -10 

2.5

21.5 24.0

8.25

6

4.Holger Støle C Iglemyr -03 -13 =11 +WO +08 -01 

2.5

17.0 17.0

3.75

7

7.Andreas Støle C Iglemyr =08 +19 -05 -16 -17 +15 

2.5

15.0 16.0

4.25

8

8.Joachim Lambrechts C Iglemyr =07 -09 +19 -13 -04 +WO 

2.5

13.0 13.0

2.25

5

11.Morten Svendsen D Stavanger -12 -02 =04 -18 +WO +19 

2.5

12.5 12.5

2.25

9

15.Gunnar Sveinsson C Iglemyr -16 +06 -12 +02 -13 -07 

2.0

17.5 19.5

5.00

10

2.Maren Stangeland C Sandved -01 +11 -09 -15 +19 -18 

2.0

13.5 14.5

3.50

11

19.Olav Lommeland C Frøyland +WO -07 -08 -06 -02 -11 

1.0

12.5 12.5

0.00

Hvite partier står med fet skrift.

Gruppe F (Nybegynnere) Endelig resultatliste

Pl. Navn ELO Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Daniel Fikstvedt
Stavanger +18 +02 +08 +15 +03 +04 

6.0

19.0 21.0

21.00

2

Trym Tjetland Nesse
Sandved +09 -01 +16 +06 +07 +03 

5.0

21.5 24.0

18.00

3

Magnus Andersen
Sandnes +20 +05 +15 +04 -01 -02 

4.0

21.5 23.5

12.50

4

Kristian Thordal
Stangeland +23 +11 +10 -03 +05 -01 

4.0

20.5 22.0

12.00

5

Joakim Jacobsen
Figgjo +06 -03 +12 +11 -04 +21 

4.0

18.0 20.0

12.00

6

Vegard Øverås
Stangeland -05 +WO +13 -02 +12 +11 

4.0

18.0 18.0

9.00

7

Ådne Njå
Frøyland +19 -15 +17 +08 -02 +10 

4.0

17.0 19.0

11.50

8

Amund Jaatun
Randaberg +16 +12 -01 -07 +14 =09 

3.5

19.5 22.0

10.25

9

Ola Haaland
Frøyland -02 -13 +19 +23 +15 =08 

3.5

16.0 17.5

7.75

10

Karoline Hatletvedt
Frøyland +WO +22 -04 =14 +16 -07 

3.5

15.0 15.0

5.50

11

Marius Serigstad
Figgjo +14 -04 +20 -05 +13 -06 

3.0

18.0 20.0

8.00

12

Alexander Salte
Frøyland +13 -08 -05 +18 -06 +20 

3.0

16.5 18.5

7.00

13

Anders M. Nesbø
Sandnes -12 +09 -06 +20 -11 +22 

3.0

15.5 17.0

7.00

14

Tor Sørensen
Frøyland -11 =18 +22 =10 -08 +19 

3.0

14.0 15.5

6.25

15

Jonas M. Nesbø
Sandnes +21 +07 -03 -01 -09 =16 

2.5

20.0 22.0

7.25

16

Eivind Aartun
Stavanger -08 +19 -02 +17 -10 =15 

2.5

17.0 19.0

5.75

17

Alexander Lorieri
Frøyland =22 +21 -07 -16 -19 +23 

2.5

12.0 13.5

4.25

18

Kristian Aartun
Stavanger -01 =14 =21 -12 -20 +WO 

2.0

16.0 16.0

2.50

19

Tonje Frøyland
Frøyland -07 -16 -09 +WO +17 -14 

2.0

15.5 15.5

2.50

20

William Kjær
Stavanger -03 +23 -11 -13 +18 -12 

2.0

15.0 16.5

3.50

21

Henrik Baldersheim
Stavanger -15 -17 =18 +22 =23 -05 

2.0

12.5 14.0

3.25

22

Torstein Tofte
Randaberg =17 -10 -14 -21 +WO -13 

1.5

14.0 14.0

1.25

23

Jørgen S. Pettersen
Stavanger -04 -20 +WO -09 =21 -17 

1.5

14.0 14.0

1.00

Hvite partier står med fet skrift.
TurneringsService 5.9