Åpent Stavangermesterskap BGP/UGP
Tjensvoll 10.mai 2003

Gruppe A, Endelig resultatliste (Gruppe B, Gruppe C, Gruppe E)

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Lasse Østebø Løvik Stavanger +21 +07 +02 +05 +04 +06 

6.0

21.0 23.5

23.50

2

André Warland Porsholen +25 +13 -01 +19 +08 +05 

5.0

19.5 21.5

15.50

3

Levi André Tallaksen Brattås -09 +15 =07 +20 +16 +04 

4.5

18.0 20.5

14.50

4

Shervin Malou Stavanger +06 +17 +12 +08 -01 -03 

4.0

21.5 24.5

14.00

5

Tormund Blikra Vea Stavanger +15 +09 +19 -01 +11 -02 

4.0

21.0 23.5

12.50

6

Benoni Frøland Høle -04 +29 +17 +12 +10 -01 

4.0

20.0 21.0

11.00

7

Maren Stangeland Sandved +11 -01 =03 =14 +19 +13 

4.0

19.5 22.0

12.25

8

Anders Ljones Stavanger +10 +26 +20 -04 -02 +12 

4.0

18.5 20.5

11.50

9

Marius Lode Stavanger +03 -05 -10 +27 +24 +11 

4.0

17.5 19.5

11.50

10

Robin D. Kifle Stavanger -08 +WO +09 +23 -06 +14 

4.0

17.0 17.0

9.00

11

Øyvind Vik Ålgård -07 +28 +18 +16 -05 -09 

3.0

18.0 19.5

7.50

12

Terje Lunde Sandnes +27 +23 -04 -06 +18 -08 

3.0

17.0 19.0

7.00

12

John Robin Linden Stavanger +22 -02 -16 +21 +23 -07 

3.0

17.0 19.0

7.00

14

Magnus Aarthun Kampen -23 +27 =22 =07 +17 -10 

3.0

15.5 17.5

8.25

15

Ruben Kristiansen Ålgård -05 -03 +29 -18 +25 +24 

3.0

15.5 16.5

5.00

16

Jonas Høidahl Sandnes +24 -19 +13 -11 -03 +26 

3.0

15.0 17.0

7.00

17

Lindsay Warland Porsholen +29 -04 -06 +26 -14 +23 

3.0

15.0 16.0

5.00

18

Mads Klungtveit Sandnes -19 +24 -11 +15 -12 +20 

3.0

14.0 16.0

7.50

19

Gunstein Sørheim Sevland +18 +16 -05 -02 -07 =21 

2.5

19.0 21.5

7.25

20

Aleksander Asp Stavanger =28 +21 -08 -03 +22 -18 

2.5

16.5 18.0

5.75

21

Tore Østebø Løvik Stavanger -01 -20 +25 -13 +29 =19 

2.5

16.0 17.0

4.25

22

Sjur Holthe Birkevold Stavanger -13 +25 =14 -24 -20 +28 

2.5

12.5 14.0

5.00

23

Ole F. Stangeland Sandved +14 -12 +26 -10 -13 -17 

2.0

16.0 18.0

5.00

24

Bendik Bartnes Stavanger -16 -18 +28 +22 -09 -15 

2.0

15.5 17.0

4.00

25

Jon Bjarne Bø Sandved -02 -22 -21 +28 -15 +WO 

2.0

14.5 14.5

1.50

26

Hans Kristian Bø Sandved +WO -08 -23 -17 +27 -16 

2.0

14.0 14.0

2.00

27

Hans Magne Jaathun Randaberg -12 -14 +WO -09 -26 +29 

2.0

13.0 13.0

1.00

28

Daniel Fedai Larsen Stavanger =20 -11 -24 -25 +WO -22 

1.5

12.0 12.0

1.25

29

Nicolas Robert Iles Stavanger -17 -06 -15 +WO -21 -27 

1.0

14.5 14.5

0.00

Gruppe B, Endelig resultatliste (Gruppe A, Gruppe C, Gruppe E)

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Sondre Waage Tofte Stavanger -02 +10 +06 +08 +07 +03 

5.0

18.5 21.5

17.00

2

Aina M. Svendsen Stavanger +01 +08 +05 +07 -03 =04 

4.5

20.0 23.0

17.00

3

Espen Haugstad Lye +04 +06 -07 +05 +02 -01 

4.0

21.5 24.5

16.50

4

Bror Johannes Larsen Stavanger -03 +13 +11 =12 +09 =02 

4.0

17.0 19.0

11.50

5

Line Jin Jørgensen Sevland +15 +09 -02 -03 +12 +08 

4.0

17.0 18.0

9.50

6

Kristoffer Madland Ålgård +12 -03 -01 +13 +14 +07 

4.0

16.5 18.5

9.50

7

Anders Fylling Porsholen +10 +14 +03 -02 -01 -06 

3.0

20.5 22.5

9.00

8

Håvard Barane Lye +11 -02 +09 -01 +13 -05 

3.0

19.5 21.5

8.00

9

Thomas Høgemark Ålgård +13 -05 -08 +15 -04 +WO 

3.0

14.0 14.0

3.00

10

Andreas Høidahl Sandnes -07 -01 -13 +WO +15 +14 

3.0

13.0 13.0

3.00

11

Olav Lomeland Sandnes -08 +15 -04 -14 +WO +12 

3.0

12.5 12.5

3.50

12

Knut Andr Thoresen Lye -06 +WO +14 =04 -05 -11 

2.5

17.0 17.0

4.00

13

Sindre S. Fjermestad Stavanger -09 -04 +10 -06 -08 +15 

2.0

17.0 18.0

4.00

14

Eivind Sønsterrud Hana +WO -07 -12 +11 -06 -10 

2.0

15.5 15.5

3.00

15

Tomas R. Haaland Hana -05 -11 +WO -09 -10 -13 

1.0

15.0 15.0

0.00

Gruppe C, Endelig resultatliste (Gruppe A, Gruppe B, Gruppe E)

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Oddvar Raugstad Sandnes +05 +04 =02 +03 +06 +07 

5.5

17.5 20.5

18.00

2

Rannveig Blikra Vea Stavanger +10 +08 =01 +05 =03 +04 

5.0

17.0 17.0

12.50

3

Willy Kristiansen Ålgård +06 +07 -04 -01 =02 +05 

3.5

19.5 22.5

11.50

4

Aidan Brown Stavanger +08 -01 +03 -06 +09 -02 

3.0

19.0 21.0

7.50

5

Joakim Vik Ålgård -01 +09 +07 -02 +10 -03 

3.0

19.0 19.0

5.00

6

Alexander Støle Sandnes -03 +10 -08 +04 -01 +09 

3.0

16.0 16.0

5.00

7

Morten Svendsen Stavanger +09 -03 -05 +10 +08 -01 

3.0

16.0 16.0

4.00

8

Daniel Snerthammer Ålgård -04 -02 +06 -09 -07 +10 

2.0

16.0 16.0

3.00

9

Marianne Eie Ålgård -07 -05 +10 +08 -04 -06 

2.0

14.0 14.0

2.00

10

Solveig Kluge Engh Stavanger -02 -06 -09 -07 -05 -08 

0.0

16.0 18.0

0.00

 

Gruppe E, Endelig resultatliste (Gruppe A, Gruppe B, Gruppe C)

Pl. Navn Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Hallvard Bu Hamre Stavanger +11 =03 +02 +06 +04 +07 

5.5

18.0 19.0

17.25

2

Torbjørn Moltu Byfjord +05 +04 -01 +08 +03 +06 

5.0

19.0 21.5

16.00

3

Gunnar Blom Ålgård +09 =01 +10 +07 -02 -05 

3.5

19.0 20.5

9.25

4

Lillian Irene Qvale Stavanger +WO -02 =06 +11 -01 +09 

3.5

19.0 20.0

8.00

5

Jakob Jørgensen Lye -02 =08 +09 +10 -06 +03 

3.5

16.0 17.5

8.25

6

Stian Berntsen Byfjord +08 =10 =04 -01 +05 -02 

3.0

20.0 21.5

8.50

7

Oda Tjetland Sandved -10 +WO +11 -03 +08 -01 

3.0

14.0 14.0

3.50

8

Melvin Sletten Lye -06 =05 +WO -02 -07 +10 

2.5

16.0 16.0

3.25

9

Elise Høidahl Sandnes -03 -11 -05 +WO +10 -04 

2.0

13.0 13.0

1.50

10

Mari Asheim Sandved +07 =06 -03 -05 -09 -08 

1.5

15.5 17.5

4.50

11

Stian Sørnes Randaberg -01 +09 -07 -04 - - - - 

1.0

14.0 14.0

2.00