Winter BGP
2003-02-08 Stavanger SK

Hvite partier står med fet skrift.
Gruppe A - lilleputt
Gruppe B - miniputt
Gruppe C- junior & kadett
Gruppe E - nybegynnere
TurneringsService 5.9

Gruppe A - Endelig resultatliste

Pl. Navn ELO Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Lasse Østebo Løvik
Stavanger +11 -03 +12 +08 +09 +02 

5.0

22.0 25.5

20.50

2

Levi André Tallaksen
Brattås +18 +24 +03 +04 +05 -01 

5.0

22.0 24.0

19.00

3

Shervin Malou
Stavanger +30 +01 -02 +25 +06 +07 

5.0

20.0 21.0

16.00

4

Lindsay Warland
Stavanger +WO +31 +06 -02 +20 +05 

5.0

16.5 16.5

11.50

5

Jon Kr. Haarr
Ålgård +29 +09 +07 +14 -02 -04 

4.0

21.0 22.5

12.50

6

Tormund Blikra Vea
Stavanger +10 +25 -04 +16 -03 +17 

4.0

20.0 22.0

12.00

7

Maren Stangeland
Sandved +26 +23 -05 +11 +14 -03 

4.0

18.0 20.0

11.00

8

Andreas Jørgensen
Stavanger -23 +26 +10 -01 +16 +15 

4.0

17.0 19.0

12.00

9

Benoni Frøland
Hole +21 -05 +23 +24 -01 +14 

4.0

16.5 18.5

9.50

10

André Warland
Porsholen -06 +17 -08 +23 +25 +19 

4.0

16.0 18.0

10.00

11

Einar Tobias Grude
Sandnes -01 +30 +15 -07 +24 +23 

4.0

16.0 17.0

8.00

12

Joachim Lambrechts
Iglemyr +16 =13 -01 +21 -15 +20 

3.5

17.0 19.5

9.75

13

Gunnar Sveinsson
Iglemyr +27 =12 -14 -20 +29 +24 

3.5

13.0 14.5

7.25

14

Robin D. Kifle
Stavanger +22 +15 +13 -05 -07 -09 

3.0

18.5 21.0

9.00

15

Øyvind Vik
Ålgård +20 -14 -11 +26 +12 -08 

3.0

17.0 19.0

8.00

16

Asbjørn Hjornevik
Lye -12 +27 +19 -06 -08 +25 

3.0

16.5 18.5

7.00

17

Simen Fuglestad
Porsholen -25 -10 +27 +18 +28 -06 

3.0

15.0 17.0

7.00

18

Sjur Holthe Birkevold
Stavanger -02 -19 +WO -17 +26 +28 

3.0

15.0 15.0

4.00

19

Ruben Kristiansen
Ålgård -24 +18 -16 +31 +21 -10 

3.0

14.5 15.5

6.50

20

Christian Innvær
Stavanger -15 =22 +29 +13 -04 -12 

2.5

17.5 19.0

6.25

21

Tore Østebo Løvik
Stavanger -09 =29 +22 -12 -19 +30 

2.5

14.5 15.5

4.25

22

Daniel Fedai Larsen
Stavanger -14 =20 -21 -28 +31 +29 

2.5

11.5 12.5

3.75

23

Terje Lunde
Sandnes +08 -07 -09 -10 +27 -11 

2.0

20.0 22.0

6.00

24

Øyvind Stangeland
Figgjo +19 -02 +31 -09 -11 -13 

2.0

19.5 20.5

4.00

25

Anders Ljones
Stavanger +17 -06 +28 -03 -10 -16 

2.0

19.0 21.0

5.00

26

Mads Klungtveit
Sandnes -07 -08 +30 -15 -18 +WO 

2.0

15.0 15.0

1.00

27

Jon Bjarne Bø
Sandved -13 -16 -17 +WO -23 +31 

2.0

12.5 12.5

1.00

28

Bjørnar Bersagel
Figgjo -31 +WO -25 +22 -17 -18 

2.0

11.5 11.5

2.50

29

Henning Boganes
Sandnes -05 =21 -20 +30 -13 -22 

1.5

15.0 16.0

2.25

30

Glenn-Ove Kingestad
Iglemyr -03 -11 -26 -29 +WO -21 

1.0

15.0 15.0

0.00

31

Rein Åsmund Torsvik
Figgjo +28 -04 -24 -19 -22 -27 

1.0

14.5 16.5

2.00

Gruppe B - Endelig resultatliste

Pl. Navn ELO Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Sondre Waage Tofte
Stavanger =03 +18 +08 +09 +02 +04 

5.5

19.5 21.0

18.75

2

Aina M. Svendsen
Stavanger +10 +13 +05 +04 -01 +07 

5.0

20.0 22.5

17.00

3

Line Jin Jorgensen
Sevland =01 +14 +12 -05 +13 +09 

4.5

18.0 20.5

13.75

4

Espen Haugstad
Lye +19 +08 +06 -02 +05 -01 

4.0

21.5 23.0

12.50

5

Jonatan Time
Hauge +16 +07 -02 +03 -04 +13 

4.0

19.5 21.5

12.50

6

Eirik Ekholt Iversen
Lye +11 +12 -04 +10 -07 +08 

4.0

16.5 19.5

12.00

7

Håvard Barane
Lye +09 -05 =13 +16 +06 -02 

3.5

18.5 20.5

10.25

8

Ole Kyllingstad
Figgjo +15 -04 -01 +18 +11 -06 

3.0

19.0 20.5

7.00

9

John Olav N. Aasberg
Randaberg -07 +19 +16 -01 +10 -03 

3.0

18.5 20.0

6.50

10

Knut André Thoresen
Lye -02 +15 +11 -06 -09 +19 

3.0

17.5 19.0

7.00

11

Sindre S. Fjermestad
Stavanger -06 +17 -10 +12 -08 +14 

3.0

15.5 17.5

7.50

12

Kristoffer Madland
Ålgård +WO -06 -03 -11 +16 +17 

3.0

15.5 15.5

4.00

13

Jan Tore Time
Lye +17 -02 =07 +14 -03 -05 

2.5

19.5 21.5

6.25

14

Rune S. Søiland
Randaberg =18 -03 +17 -13 +15 -11 

2.5

14.5 16.0

5.25

15

Mikael Salanto
Ålgård -08 -10 +18 =19 -14 +WO 

2.5

11.5 11.5

2.25

16

Anders Fylling
Porsholen -05 +WO -09 -07 -12 +18 

2.0

15.0 15.0

1.50

17

Joachim Jonassen
Randaberg -13 -11 -14 +WO +19 -12 

2.0

12.5 12.5

1.50

18

Torbjørn Aardal
Figgjo =14 -01 -15 -08 +WO -16 

1.5

15.5 15.5

1.25

19

Ingrid Selle
Ålgård -04 -09 +WO =15 -17 -10 

1.5

14.5 14.5

1.25

Gruppe C - Endelig resultatliste

Pl. Navn ELO Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Sissel J. Stava (J)
Sevland +08 +07 =03 +02 +04 +05 

5.5

18.5 21.5

19.25

2

Aidan Brown (J)
Stavanger +03 +05 +04 -01 +06 +08 

5.0

19.0 22.0

16.50

3

Rannveig Blikra Vea
Stavanger -02 +10 =01 +09 +07 +04 

4.5

19.5 20.5

12.75

4

Morten Svendsen
Stavanger +11 +09 -02 +07 -01 -03 

3.0

21.0 22.0

7.00

5

Rasmus Dahl
Stavanger +10 -02 +09 -06 +11 -01 

3.0

17.5 18.5

5.00

6

Henny Sivertsen
Sevland -07 +08 +12 +05 -02 -09 

3.0

17.0 18.0

7.00

7

Willy Kristiansen
Ålgård +06 -01 +11 -04 -03 +12 

3.0

17.0 18.0

5.00

8

Aleksander Stole
Sandnes -01 -06 +10 +11 +12 -02 

3.0

15.5 16.5

3.00

9

Siri C. Finnestad
Stavanger +12 -04 -05 -03 +10 +06 

3.0

14.5 15.5

5.00

10

Joakim Vik
Ålgård -05 -03 -08 -12 -09 +11 

1.0

14.5 15.5

1.00

11

Monrad Fjelde
Randaberg -04 +12 -07 -08 -05 -10 

1.0

13.0 14.0

1.00

11

Ane Sande
Randaberg -09 -11 -06 +10 -08 -07 

1.0

13.0 14.0

1.00

Gruppe E - Endelig resultatliste

Pl. Navn ELO Klubb Resultater Poeng Monrad Berger

1

Jon Haga Grov
Stavanger +04 +13 +02 +06 +09 +07 

6.0

20.5 23.5

23.50

2

John Robin Linden
Stavanger +03 +19 -01 +08 +06 =05 

4.5

22.5 24.5

16.25

3

Rasmus Nikolai Øvretveit
Ålgård -02 +07 +13 +15 =04 +10 

4.5

19.5 22.5

15.75

4

Magnus Aartun
Stavanger -01 +24 +19 +18 =03 +09 

4.5

18.0 19.5

11.25

5

Nicolas Robert Iles
Stavanger +17 -08 +14 +20 +11 =02 

4.5

17.0 19.0

13.25

6

Ole Fredrik Stangeland
Sandved +12 +18 +08 -01 -02 +14 

4.0

20.5 22.5

12.00

7

Olav Lomeland
Sandnes +19 -03 +25 +21 +18 -01 

4.0

16.5 17.5

7.00

8

Fredrik B. Systad
Figgjo +14 +05 -06 -02 +15 =11 

3.5

19.5 22.5

12.25

9

Tor Erik Haavik
Stavanger =24 +25 +16 +10 -01 -04 

3.5

18.0 19.0

7.75

10

Magnus Steffensen
Jåtten +21 =16 +11 -09 +13 -03 

3.5

17.0 19.0

9.75

11

Daniel Augenstein
Iglemyr +WO +15 -10 +16 -05 =08 

3.5

17.0 17.0

7.25

12

Roger Holmen Larsen
Iglemyr -06 +23 -18 =17 +24 +16 

3.5

13.0 14.5

7.25

13

Karl Skjæveland
Sandved +25 -01 -03 +19 -10 +18 

3.0

18.0 19.0

5.00

14

Steinar Eikeskog
Sandved -08 +17 -05 +22 +20 -06 

3.0

16.5 18.5

6.50

15

Øystein Bråstein
Figgjo +20 -11 +22 -03 -08 +21 

3.0

15.5 17.5

6.00

16

Jonas Tystad
Røyneberg +22 =10 -09 -11 +17 -12 

2.5

16.5 18.5

6.25

17

Harald Søyland
Røyneberg -05 -14 +23 =12 -16 +20 

2.5

15.5 17.5

5.75

18

Jon Asgeir Torsvik
Figgjo +23 -06 +12 -04 -07 -13 

2.0

19.0 21.0

5.50

19

Aleksander B. Nilssen
Figgjo -07 -02 -04 -13 +22 +24 

2.0

18.0 19.5

3.50

20

Eivind Livarstøl
Figgjo -15 +WO +24 -05 -14 -17 

2.0

14.5 14.5

1.50

21

Thomas Solland
Porsholen -10 -22 +WO -07 +25 -15 

2.0

13.5 13.5

1.00

22

Alfred Ravndal
Figgjo -16 +21 -15 -14 -19 +WO 

2.0

12.5 12.5

2.00

23

Martin S. Høgmoe
Figgjo -18 -12 -17 -24 +WO +25 

2.0

10.5 10.5

1.00

24

Hans Kristian Bø
Sandved =09 -04 -20 +23 -12 -19 

1.5

15.5 17.5

3.75

25

Tom-André Kingestad
Iglemyr -13 -09 -07 +WO -21 -23 

1.0

14.5 14.5

0.00